top of page

VÝZKUM BLABLABLABLA BLA BLA NBLA

OUR SERVICES

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Glass Buildings

JAK TO FUNGUJE

01

PANEL

V AdArrows využíváme Český národní panel. Díky této rozsáhlé a precizně spravované výzkumné bázi sbíráme kvalitní data o ověřených respondentech, která následně řadíme do potřebných skupin.

Díky bohaté struktuře můžeme jejich odpovědi rozdělit do mnoha částí, jako je například sociodemografie, velmi přesné informace o výdajích domácností nebo třeba o využití konkrétních typů finančních produktů.

Těsná spolupráce s panelem nám navíc umožňuje flexibilně vytvořit nový set otázek dle vašich konkrétních potřeb.

02

MODELACE

Díky pokročilým metodám strojového učení a ve spojení statistiků obou společností jsme vytvořili funkční model pomocí modelace rozšiřující okruh respondentů z panelu na co nejširší počet uživatelů českého internetu.

 

Modelace probíhá v pravidelných intervalech, tak abychom dokázali vždy nabídnout aktuální informace.

03

NÁKUP

AdArrows jsou určena primárně k programatickému cílení a nákupu on-line kampaní pomocí systémů DSP a DMP.

 

Pokud je ve vašem DSP či DMP nenajdete, obraťte se na nás. Data AdArrows je také možné na přání integrovat přímo do vašich interních systémů.

SESTAVTE SI CÍLOVKU

PRODUCT

METODIKA

Výhodou našeho řešení je, že je plně pod naší kontrolou a není závislé na externích technologiích. Zároveň chceme, aby bylo pro naše klienty 100% transparentní. Jsme proto připraveni nasdílet s každým, po uzavření dohody o mlčenlivosti, celou naší metodiku zpracování dat.

PANEL

Panelové šetření je osvědčenou a efektivní metodou průzkumu trhu. V AdArrows využíváme největší výzkumný regionální online panel s ověřenou kvalitou respondentů. Kromě double opt-in registrace jsou navíc všichni respondenti telefonicky verifikováni. Nespolehliví respondenti jsou z panelu průběžně vylučovaní na základě lie score i analýzy času stráveného nad každou otázkou i nad celkovou dobou výzkumu. Významná část panelu je rekrutována offline. Velkou výhodou pro naši tvorbu relevantních skupin jsou subpanely, zaměřující se na různé klíčové oblasti, například na vlastníky aut či klienty specifických finančních služeb.

MODELACE

Modely segmentace uživatelů jsou optimalizovány evolučními výpočetními technikami, zejména genetickými algoritmy, do kterých vstupují stovky parametrů o každém uživateli.
Díky množství informací, které tyto algoritmy dokáží zpracovat v reálném čase, nám tento způsob výpočtu umožňuje dodávat velmi přesné výsledky. Proto také můžeme garantovat, že naše segmenty odráží aktuální zájmy uživatelů.
Algoritmus zároveň obsahuje validační mechanizmy, které nám umožňují neustále pracovat na zlepšení celého procesu. 

DATA PRO DSP

Prostřednictvím cookie matchingu a dalších metod můžeme poskytnout data do DSP, případně DMP platforem, kde s nimi můžete pracovat v reálném čase a dle vašich potřeb.

V případě že nemáte ve vámi užívané platformě možnost data AdArrows již nyní zakoupit, prosím, kontaktujte nás.

Pokud byste chtěli integrovat naše data pro vaše interní použití při plánování a vyhodnocování kampaní velmi rádi se s vámi dohodneme na přímé integraci.

ABOUT
Sestavte si cílovku
CONTACT

VŽDY K DISPOZICI

Tel: +420 777 354 119
Václavské náměstí 3
Praha 1 100 00

CHCETE 

VYZKOUŠET?

Naše data můžete začít snadno nakupovat přes partnerské systémy DSP.
 
Velmi rádi vám pomůžeme s nastavením.

Děkujeme za vaší zprávu!

DEMO
bottom of page